четвер, 26 травня 2016 р.

Віза J-1

Віза "J-1" - це віза для молодих людей, які приїжджають в США для обміну. Щороку за цією візою Америку відвідують понад 300 тисяч людей (переважно віком до 30 років) з усіх країн світу.
Програми обміну надають можливість познайомитися з культурою країни, поринути у щоденне життя американців, отримати безцінний досвід знайомства з суспільством США. За даними програмами молодь отримує можливість навчати інших та навчатися самому, проводити дослідження, проходити стажування, ділитися професійним досвідом на строк від кількох тижнів до кількох років.
Серед тих, хто отримує візу "J-1" - молоді лідери та підприємці, студенти, досвідчені професіонали та початківці, які бажають покращити свої навички, поглибити знання англійської мови, дізнатися більше про США та налагодити зв'язки в Штатах. 

Найпопулярніші програми обміну за візою "J-1":
  • літня програма обміну "Work and Travel" - можливість для студентів отримати досвід роботи в США та витратити зароблені гроші на подорожі країною та глибше знайомство з її культурою;
  • університетський обмін - програми навчання в американських навчальних закладах та програми стажування;
  • викладацький обмін - програми для викладачів університетів та дослідників для забезпечення співпраці, обміну досвідом та налагодження зв'язків між навчальними закладами;
  • учнівський обмін - програми обміну для учнів старших класів для навчання у США у громадських або приватних школах та проживання у приймаючій сім'ї або спеціальній школі-інтернаті;
  • короткострокові науково-дослідні програми обміну - відвідування лекцій, тренінгів, консультацій викладачами та науковцями;
  • стажування - програми для студентів останніх курсів або нещодавніх випускників з метою отримання досвіду роботи у конкретній сфері;
  • лідери у літніх таборах - студенти, молодь, викладачі працюють у літніх таборах в США
  • обмін лікарів - участь у післядипломних навчальних проектах або практика у акредитованих медичних навчальних закладах у США;
  • вчительський обмін - програма обміну, що передбачає викладання у початковій або середній школі у США;
  • au pair - можливість для молоді провести 12 місяців у США, живучи у приймаючій сім'ї, доглядаючи за дітьми та навчаючись у акредитованому навчальному закладі.
Детальніше про ці програми та інші види віз шукайте у наших наступних дописах.
Якщо ж ви вже опинилися в Чикаго за однією з програм обміну і потребуєте перекладу документів, наш професійний центр з радістю вам допоможе. Наша адреса: 1585 Ellinwood Ave, Des Plaines, IL +1 847-612-0273

Більше інформації про візу J-1 шукайте на сайті j1visa.state.gov

четвер, 19 травня 2016 р.

Поновлення візи в США

Якщо Ви:
  • громадянин України
  • звертаєтесь по той самий тип візи, що і попереднього разу (для віз типу B1/B2, C1/D, I, F, M, H, L (окрім візи, підкріпленої петицією Blanket L), O, P, або R)
  • відповідаєте вимогам для отримання візи згідно з візовим законодавством США та Ваша остання візова заява не проходила адміністративного опрацювання
  • жодного разу не отримували відмови у візі або, якщо відмовляли - після відмови Ви отримували візу
Ви можете скористатись процедурою поновлення візи в середу або процедурою поновлення візи поштою, без потреби проходження співбесіди. Крім того, діти віком до 14 років та дорослі віком 80 років та старші, які ще не отримували віз США, можуть звертатись через процедуру поновлення візи поштою, якщо вони відповідають усім вимогам.

Якщо Ви ще не проходили процедуру сканування відбитків пальців (отримували візу до 3 грудня 2007 року), але відповідаєте усім вимогам, що зазначені нижче, Ви можете скористатись процедурою поновлення візи. Ви можете принести свій паспорт та необхідні документи до Консульського відділу з 15:00 до 16:00 будь-якої середи крім офіційних українських та американських свят, щоб пройти процедуру сканування відбитків пальців.
Якщо Ваша віза була видана після 3 грудня 2007 року і, відповідно, Ви пройшли процедуру сканування 10 пальців в Посольстві чи Консульстві США, Ви зможете скористатись процедурою поновлення візи поштою, виконавши усі вимоги.

Як скористатися процедурою поновлення візи поштою (стандартну процедуру отримання візи ми описували раніше):
  1. Сплатіть консульський збір за розгляд заяви на отримання візи.
  2. Заповніть візову анкету DS-160 і роздрукуйте сторінку-підтвердження.
  3. Зареєструйтесь на сторінці реєстрації аплікантів. Дайте правильні відповіді на запитання під час запису на процедуру поновлення візи поштою, і Ви отримаєте лист - підтвердження з переліком необхідних документів. Роздрукуйте лист - підтвердження і принесіть його до відділення TMM Express разом із необхідними документами. Співробітник TMM Express покладе документи в конверт і їх доставлять в Консульство.
  4. Якщо буде необхідна додаткова інформація для завершення обробки Вашої справи, Ви отримаєте повідомлення на Вашу електронну адресу. Якщо Ваше звернення буде схвалено, Ваш паспорт з візою буде доставлено до пункту TMM Express вказаного під час запису на процедуру поновлення візи поштою.
  5. Якщо Ви відповідаєте вимогам для подачі документів згідно процедури поновлення візи в середу, дайте правильні відповіді на запитання під час запису на процедуру поновлення візи в середу, і Ви отримаєте лист - підтвердження на процедуру поновлення візи із переліком необхідних документів. Якщо Ви відповідаєте усім вимогам, Ви отримаєте лист з інструкціями прибути до Консульського відділу у будь-яку середу з 15:00 до 16:00, крім офіційних українських та американських свят. Прибудьте в Консульство США зі всіма необхідними документами.

УВАГА: Консульський відділ зберігає за собою право вимагати особистої присутності апліканта на співбесіді після розгляду його/її заяви на отримання візи. 

Ми будемо раді бачити вас у США! Якщо вам знадобляться послуги нотаріуса або перекладача в Чикаго та околицях, наш професійний центр з радістю вам допоможе. Наша адреса: 1585 Ellinwood Ave, Des Plaines, IL +1 847-612-0273


пʼятниця, 13 травня 2016 р.

Як отримати візу в США?

Віза в США для багатьох видається нереальним завданням, проте з отриманням візи і відкриттям багатьох можливостей ви розумієте, що помилялися! Усю інформацію для отримання візи можна отримати на сайті Бюро з консульських справ Держдепартаменту США, проте ми дамо вам цінні поради щодо цього процесу тут.

Отже, розпочнімо процес отримання візи, який складається з:
  • сплати консульського збору
  • заповнення анкети
  • запису на співбесіду
  • збору необхідних документів
  • власне співбесіди

Консульський збір для більшості типів віз складає $160, сплатити його можна виключно у відділення банку "Райффайзен банк Аваль" у гривні. При собі обов'язково мати роздрукований бланк квитанції, оскільки його не можна отримати у відділення банку. Якщо після скачування файлу у ньому не відображається текст, оновіть Adobe Acrobat до останньої версії та зніміть захист файлу, зайшовши у властивості документу.
Найважливійши крок - заповнення анкети. Анкета заповнюється англійською мовою і потребує надання повної достовірної інформації, наприклад, такої як ваш ідентифікаційний код, розмір заробітної плати, інформація про мету та маршрут поїздки і т.д. Будьте точними та чесними під час заповнення анкети, оскільки вона може відіграти вирішальну роль при отриманні візи. Зверніть увагу: в анкеті потрібно вказати місце проживання в США, проте вам не обов'язково завчасно бронювати готель. Просто вкажіть адресу готелю і якщо вас про це запитають на співбесіді, скажіть, що ви хочете спочатку отримати візу, а вже потім сплачувати за проживання в готелі. Те саме стосується авіаквитків. Також потрібно вказати назву компанії у яку ви їдете, тож якщо вашою метою є туристична поїздка, впишіть сюди адресу якогось музею або магазину, який ви плануєте відвідати.
Запис на співбесіду відбувається он-лайн. Для цього вам потрібно пройти реєстрацію на сайті, заповнити анкету, ввести номер банківської квитанції про сплату консульського збору і обрати дату для співбесіди.
Не існує чіткого переліку документів для співбесіди. Серед очевидних та обов'язкових - закордонний паспорт, квитанція з банку про сплату консульського збору, підтвердження про заповнення анкети зі штрих-кодом, підтвердження запису на співбесіду. Решта документів - будь-що, що доводить ваш "зв'язок з батьківщиною", тобто довідка з роботи та банку (про наявність рахунку), документи про нерухомість та автотранспорт, довідка про депозит, довідка з університету (для студентів), рекомендаційні листи та будь-що інше, що може знадобитися. Скоріше за все, у вас нічого з цього не попросять, проте краще мати ці документи з собою про всяк випадок.
І, нарешті, власне співбесіда. Не плануйте гучних вечірок напередодні, постарайтеся відпочити та виглядати невимушено. Не потрібно намагатися вразити одягом або макіяжем, будьте собою. Зверніть увагу, що у посольстві немає камер схову, а зайти на територію посольства ви можете лише з документами для співбесіди, тобто вам потрібно самостійно завчасно подбати про місце зберігання ключів, гаманців, телефону та інших речей. Зазвичай біля посольства є незалежні камери схову або ви можете попросити свого друга почекати вас з речами біля посольства. Не запізнюйтеся на співбесіду і врахуйте, що час очікування власне співбесіди після входу до посольства складає 30-45 хвилин. За цей час ви отримаєте номер для співбесіди та здасте відбитки пальців. Сама співбесіда займе не більше хвилини, а отже, не хвилюйтеся, дивіться в очі консулу і чітко відповідайте на запитання. Скоріше за все, вас запитають про мету поїздки, наявність родичів у США, вашу сім'ю та роботу в Україні. Якщо вам відмовлено у візі, вам одразу повернуть паспорт і нададуть роздруковану відмову. Якщо ж вам пощастило, у вас заберуть паспорт і ви зможете його отримати за кілька днів кур'єрською службою або самостійно в офісі кур'єрської компанії.

Ми будемо раді бачити вас у США! Якщо вам знадобляться послуги нотаріуса або перекладача в Чикаго та околицях, наш професійний центр з радістю вам допоможе. Наша адреса: 1585 Ellinwood Ave, Des Plaines, IL +1 847-612-0273

За інформацією tripmydream.com